Çorlu Şırnak Biletleri Satın Al! | Siyahgazete.com
Reklamlar
Ekonomi 2017-02-10 20:34:08 Karakaya

Çorlu Şırnak Biletleri Satın Al!

Çorlu gezilecek yerler Batı Trakya'nın hızla gelişme gösteren sanayi kenti Çorlu yaklaşık 200.000 nüfuslu bir Tekirdağ ilçesidir. Tarihi ve doğal birçok güzelliğe ev sahipliği yapan Çorum'da diğer tatil beldeleri kadar dillendirilmese de gezilebilecek çok özel yerler ve gönlünüzce dinlenebileceğiniz çok rahat mekanlar vardır. Sizinde yolunuz bir gün Çorlu'ya düştüğünde; Çorlu Thzolus Antik Kentine, görkemli bir mimariye sahip olan Çorlu Süleymaniye Camiine, tertemiz havası ve yemyeşil manzarasıyla insanı büyüleyen Atatürk Orman Korusuna, Pertige Sinema Dünyası ve ister kitabınızı alıp çimenlere uzanabileceğiniz isterseniz sevdiklerinizle minik bir piknik tadında keyifli bir gün geçirebileceğiniz Gençlik Parkına evinize henüz dönmemişken mutlaka gitmenizi tavsiye ederiz.

https://www.neredennereye.com/otobus-bileti-al/ sitesi üzerinden Kale seyahat ve Efetur firmalarının biletlerini satın alabilirsiniz. Şırnak Gezilecek Yerleri Nereler? Güzel illerimizden biri olan Şırnak’a geldiğiniz zaman görmekten büyük keyif alacağınız önemli yerlerini de mutlaka ziyaret etmenizi önermekteyiz.

Siirt iline bağlı bir ilçe iken il statüsü içerisinde yer alıp zamanla gelişim gösteren Şırnak ilimizde gezilip görülecek yerler oldukça fazladır. Meryem Ana Klisesi Şırnak ilinde yer alan Meryem Ana klişesine ziyaret akımı her yıl daha da fazla artış göstermektedir. Şırnak denilince tatilcilerin de ilk sıraya aldıkları yerlerden birisidir. Nasfaran Kaplıcası Şırnak ilinde de istediğiniz özelliklere sahip olan kaplıcalar bulunuyor. Bu kaplıcalar içerisinde en çok ziyaretçi ağırlayan Nasfarandır. Cizre Kalesi Şırnak içerisinde yer alan Cizre kalesi de görülmesi gereken yerlerden birisidir.

FACEBOOK YORUMLARI
Siyahgazete.com YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek