Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar Hangileridir? | Siyahgazete.com
Reklamlar
Teknoloji 2017-01-24 04:45:03 Karakaya

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar Hangileridir?

Bilgisayarların gelişmesi ile birlikte, bazı bilgisayarlar diğerlerinden düşük sistemli kalmıştır. Öğneğin Windows 7, XP gibi işletim sistemleri yenilerinin çıkmasıyla birlikte işlevini yitirmiştir. Bu tür bilgisayarlar, işlemcileri düşük olduğundan ileri sürümlere güncelleme yapılmazlar. Genellikle çıkan her yeni Pc özellikle işlemcisiyle eskisinden daha hızlı, kullanışlı olur.Bu yazıda, bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz, düşük sistemin yeterli olduğu farklı farklı oyunları bulabilirsiniz.

 

Pclerde de oynanabilecek heyecanlı, eğlenceli ,sürükleyici birçok oyun bulunuyor. Bu oyunları oynarken bilgisayarınız kasılmayacak, donmayacak, oyun zevkiniz yarıda kalmayacak. Tabi ki bazı oyunların yüklenim, giriş kısmı biraz zaman alabileceğinden bekleyebilirsiniz. Bu oyunların isimlerini arama motorunda yazmanız halinde, apk türünde indirmeniz kolaydır. Para ile satın alınabilen oyunlar da mevcuttur. Bu oyunlardan dilediğinizi seçip, kesintisiz oyun zevkine varabilirsiniz.

 

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlardan Bazıları:

 

GTA San Andreas: Bir strateji oyunu olan GTS Sa, bilgisayarınızda oynayabileceğiniz düşük sistemli bilgisayarla oynanabilecek oyunlardan biridir. Oyunda size görevler veriliyor ve bu görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyun bir şehirde geçtiğinden içinde ev, araba ve insanlar bulunuyor.

 

GTA Vice City: Gta serisinin bir versiyonu olan vice city, gayet canlı garfiklere sahip bir oyun,size görevler 3veriliyor ve bu görevleri yerine getiriyorsunuz. Bu oyunda da arabalar, insanlar, yatlar bulunuyor. Bu oyun da sistemli düşük olan bilgisayarlarda oynanabiliyor.

 

GTA 3: Gta 3 oyununu satın alıp oynayabilirsiniz. Bu oyun gta serisinin bir diğer oyunu. Bu oyunu da bilgisayarınızı kasmadan oynayabilirsiniz.

 

Max payne1-2: Bir aksiyon oyunu olan max payne, bir film tarzında. Silahlı çatışmalar içeren oyunu da pcden oynamak mümkün.

 

Freedom fighters: Aksiyon oyunu. Silahlı çatışmalar ve kovalamacalar içeren oyun kasmadan oynanablir.

 

Rise of Nations: Bir strateji oyun oyuudur.

 

Splinter cell blacklist: Bir strateji oyunudur.

 

Hitman blood and Money: Strateji oyunu

 

Need For speed Most wanted: NFS serisinin en sevilen oyunlarından biridir. Oyun düşük sistemli bilgisayarınızın kaldırabileceği bir oyundur. Buna rağmen kaliteli, gerçeğe yakın grafikler kullanılmıştır. Bilgisayarınızı kasmadan oynayabilirsiniz.

 

Call of Duty: Diğer oyunlar gibi bu oyunun da birkaç versiyonu mevcut. Temelde adam öldürmeye dayalı bir silah oyunudur. Düşük sistemli bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

 

The Battle for Middle Earth: Bir savunma oyunudur. Savaşta kendinizi savunabileceğiniz stratejiler geliştirmenizi gerektiren oyun da bilgisayarda oynanabilecek türdedir.

 

Diğer düşük sistemli bilgisayarlarda oynanabilecek oyunlar:

 

Game Dev Tycoon

 

The Binding of Isaac

 

Hotline Miami

 

Super Meat Boy

 

FTL

 

Gone Home

 

System Shock

 

Reyman Legends

Kaynak: Ekonomi Türkiye

FACEBOOK YORUMLARI
Siyahgazete.com YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek