Google harita kayıt nasıl yapılır ? | Siyahgazete.com
Reklamlar
Teknoloji 2016-12-14 03:20:09 Karakaya

Google harita kayıt nasıl yapılır ?

Google haritalarında yer almak ve kendi markanızı konumunuzu milyonlarca insan ile paylaşmak istiyorsanız sizler için harika bir çözüm var. Mapsgen.com sizleri Google haritalara taşıyacak uzman bir ekibe sahip sadece günler içerisinde sizinde belirlediğiniz adres artık resmen Google haritalar üzerinden yüzbinlerce insana ulaşacak.

 

Google haritasına kayıt için çok mu uğraştınız ama ne yaptıysanız sonuç elde edemediniz veya bir yerden sonra artık pes edip sizde bununla uğraşmaktan vazgeçtiniz. Bunun için hiç endişelenmeyin Mapsgen.com sayesinde artık sizde Google haritalardaki yerinizi alacaksınız. Yapmanız gereken adresimizi ziyaret edip Mapsgen ile iletişime geçmek ve kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlanacak ve Google haritalar kayıt işleminiz tamamlanacaktır.

 

Google harita kayıt ve özellikle de en çok merak edilen konu olan Google harita firma ekleme işlerinizi en hızlı ve kesin bir şekilde yapan Mapsgen.com bunu en güvenli şekilde gerçekleştirerek aklınızdan hiçbir soru işaretine yer bırakmıyor.

 

FACEBOOK YORUMLARI
Siyahgazete.com YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek