İNŞAAT SEKTÖRÜNDE YENİ BİR HİZMET | Siyahgazete.com
Reklamlar
Ekonomi 2017-03-02 05:25:50 Karakaya

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE YENİ BİR HİZMET

İskele, inşaat bakım vb. işler için gerekli yüksekte güvenli çalışma alanı ve ulaşım ihtiyacını karşılamak amacıyla, boru ve platformlar kullanarak kurulan geçici destek yapılarıdır. Bina ya da yapıların cephesine kurulan iskelelerin özel olarak ‘cephe iskelesi’ şeklinde adlandırılmalarının yanı sıra genel olarak çeşitli büyüklükteki hacimleri kaplayacak şekilde kurulan iskelelere ‘Mekânsal Çalışma İskelesi’ tabiri kullanılmaktadır. Ayrıca inşaat işlerinde kalıpları desteklemek amacı ile kullanılan iskeleler de ‘ Kalıp İskelesi ‘ olarak bilinir. Otomatik iskele normal iskeleden 3 kat daha güvenlidir. Otomatik iskelenin aparatı öncelikle binaya monte edilir. Sonrasında balkon mantığı ile kat kat yukarılara çıkılarak tüm tehlikeler bertaraf ediliyor. Otomatik iskele kiralama için bir sürü şirket vardır. Ancak Ankara’daysanız bu şirket hem güvenli hem de fiyatı uygun bir şirkettir.

Otomatik iskele kiralama için sözleşme vardır o şu şekildedir:

*Kira sözleşmesinde 1 ay, 30 gündür. Günlük kiralama bedeli, aylık kiralama bedelinin otuzda biri olarak kabul edilir.

*Kiralama bedeli Euro üzerinden hesap edilir ve ödeme günü TCMB Efektif Satış Kuru esas alınır.*Kiralanan malzemelerin gidiş-geliş nakliye bedelleri kiralayana aittir.

*Kiralayan, malzemeleri teslim alırken kontrol etmek ve uyumsuzluk varsa bunları irsaliye veya teslim tutağında belirtmekle yükümlüdür. Bu sözleşme maddeleri esas alınarak iskelenizi uygun fiyata iyi koşullarla firmamızdan alabilirsiniz. Ankara şehrinde otomatik iskele kiralamak istiyorsanız firmamız size tüm güvenceyi uygun fiyata sunmaktadır.

Sıradan iskele kiralamaktansa Otomatik iskele kiralarsanız hem yanınızda çalışan insanların ölüm tehlikesini en aza indirgeyip ilerde oluşabilecek maddi manevi hasarlardan da korunabilirsiniz. Hem zamandan hem insan gücünden hem de ücretten kazanabileceksiniz. Otomatik iskele kiralama ile hem daha rahat hem daha güvenli işler yapmanızı dileriz.

İskele modellerimiz ve kiralama koşullarını 0553 119 13 54 numaralı telefonundan bilgi alabilirsiniz.             

Ayrıca; Ankara’da iskele kurulumu hizmeti de vermekteyiz. Yerinde iskele kurulumu ve montajını uzman personellerimiz yapmaktadırlar.

FACEBOOK YORUMLARI
Siyahgazete.com YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek