Super Mario Run APK İndir (Android) | Siyahgazete.com
Reklamlar
Teknoloji 2017-01-03 04:45:57 Karakaya

Super Mario Run APK İndir (Android)

Nitendo firması Super Mario Run APK dosyasını aşağıdan bulabilirsiniz. En aşağıda indir işlemini tamamlanız için bir link bulunacatır. Nitendo firması Pokemon Go oyununda sonra Super Mario Run isimli oyununuda çıkaracak. Oyun başlangıçta sadece iOS cihazlar için çıkacak ve oyunun çıkışı bu yılı sonunda Aralık ayında olacak. iOS için çıktıkan sonra Android içinde daha snra çıkacak ama ilk olarak sadee iOS kullanıcıları Super Mario Run oyununu oynayabilecek.

 

Super Mario Run Android versiyonuna ait olduğu iddia edilen GooglePlay’e yüklendiğinde inceleme kısmından gözükecek olan uygulama resimleri ortaya çıktı. Aşağıdan Super Mario Run Android versiyonuna ait olabileceği söylenen resimleri görebilirsiniz. Henüz çıkış tarihi bilinmeyen ve 15 Aralıkta iOS cihazlar için çıkışını yapacak olan Super Mario Run oyunu hakkında neler düşündüğünüzü de resimleri inceledikten sonra bizlerle paylaşabilirsiniz

 

Super Mario Run APK dosyası henüz oyun androide çıkmadığı için mevcu değil ama oyunun APK dosyası çıktığın anda ilk olarak bu sayfadan bulabileceksiniz. APK dosyasını ilk olarak indirmek için bu sayfaya yorum bırakın böylece APK dosyası Android için çıkar çıkmaz sizde bilgilendirileceksiniz.

APK dosyası olmayabilir ama Bu linke tıklarak tüm Android oyun APK larını bu APK indir kategorimizden bulabilirsiniz inceleyip istediğiniz oyunu direk indirebilirsiniz. İnceeek için bu APK indir linkine tıklayınız.

Super Mario Run APK İçin Rezervini AL!

Super Mario Run APK dosyasını hemen indirme sayfasına gitmek için tıklayınız.

 

 

FACEBOOK YORUMLARI
Siyahgazete.com YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek